Víceosé řezání kovových materiálů laserem

Řezání laserem – vysoká přesnost, rychlost opracování, jedinečná kvalita

Řezání laserem

Společnost R.D.I. nabízí služby využití stroje LT-FREE ONE FLEX určeného pro precizní řezání laserem a řezání tvarově složitých součástí zhotovených z kovových materiálů.

Vysoká rychlost, kvalita a přesné laserové řezání

Využití laserového systému (řezání laserem) LT-FREE pro trojrozměrné součásti.

Stroj disponuje portálovou konstrukcí s pěti osami tvořícími základ zařízení, dále je osazen robotem s nosností 20 kg. Toto propojení nám dovoluje obrábět velmi složité tvarové součásti, a to jak výlisky, tak i součásti tvořené ohýbanými profily.

Díky možnosti obrobení i složitých kusů na jedno upnutí dokážeme snížit čas obrábění až o 60 % vůči konvenčním způsobům.

Veškerá výroba je kontrolována 3D skenerem společnosti Hexagon umožňujícím velmi přesné nastavení offsetů a provádění kontrolních měření ve vysokém rozlišení v minimálním čase. Díky naší okamžité reakci, špičkové znalosti technologie a rychlosti stroje, Vám tímto řezané dílce zhotovíme ve velmi krátkých dodacích časech.

Hlavní benefity řezání laserem

Vysoká efektivita

Funkce 3D laserového řezání nahrazuje všechny ostatní operace. Zpracování hotový díl v jediném pracovním cyklu, eliminuje manipulaci s polotovary a jejich skladování a zvyšuje celkovou produktivitu.

Kvalita

Kvalitu a přesnost řezu ověřujeme pomocí optického měřícího přístroje, který během několika sekund daný výrobek změří a tak jsme schopni zaručit 100% kvalitu.

Široký výběr materiálů

Jsme schopni zpracovat prototypové, kusové ale i sériové dílce – výpalky. Zpracováváme materiály jako nerez, ocel, mosaz, hliník, měď a kovové slitiny.

Krátké dodací časy

Díky špičkové znalosti technologie a rychlosti stroje, Vám tímto řezané dílce zhotovíme ve velmi krátkých dodacích časech.

Aktivujte svoji produkci

Řezání, vrtání, frézování…Všechny tyto operace nahrazují 3D laserové řezací funkce strojů BLM, které vám umožní získat hotový díl v jednom pracovním cyklu – bez polotovarů pro přesun a skladování. Ať už je váš objem výroby jakýkoli, 3D laserové řezání
vám umožní ušetřit čas a peníze, snížit náklady na jeden díl a posunout se ve výrobě na vyšší úroveň.

Časové srovnání technologií

Běžné technologie
3 minuty manuálního řezání
9 minut děrování
72 minut frézování
Celkem 84 minut obrábění
Technologie Lasertube
31 minut a 30 sekund

Výsledná cena
řezaného dílu:
až -60% na sérii
1 000 dílů

Ať už je váš objem výroby jakýkoli, 3D laserové řezání  vám umožní ušetřit čas a peníze, snížit náklady na jeden díl a posunout se ve výrobě na vyšší úroveň. operátory na činnosti s přidanou hodnotou.

Vužijte moderní řešení a ušetřete čas i peníze!

ukázka technologie

„Inovativní špičková technologie 3D laseru, nejvyšší produktivita.“

Chcete se dozvědět více? Rádi Vám řekneme více.

Kontakt

Strojírenská 2606,

Brandýs nad Labem, 250 01

Tel.: +420 326 326 230

Mob.: + 420 725 959 940

Email.: asistentka@rdisro.cz

Copyright © 2023 R.D.I. spol. s r.o.