Automatizace

Automatizace výroby díky efektivním aplikacím

Automatizace

Základním předpokladem pro automatizaci výroby jsou automatické výrobní stroje. Provázanost jednotlivých technologií a jejich softwarové vybavení námi dodávaných strojů je připravené tak, že umožňuje vzájemnou komunikaci jednotlivých zařízení (a případně i s roboty) a přináší zákazníkům maximální možný stupeň přípravy pro automatizaci celé výroby.

Efektivní procesy

Abychom naplnili Vaše požadavky po komplexních řešeních,
zejména se stroji BLM Group, rozšířili jsme od roku 2018 naší nabídku také o automatizaci vstupu a výstupu materiálu k těmto, ale i k dalším strojům. Jedná se zejména o manipulační úlohy zakládání a odebírání materiálu do a ze strojů, ale také o předchozí a následné operace, které jsou spojené s logistikou dílů, s dalším opracováním, či s vyhodnocováním produktů.

Přestože je naše oddělení Automatizace relativně mladé, zaměstnává lidi s více než desetiletitou praxí v robotizaci a automatizaci při řešení úloh pro zákazníky typu Automotive, Tier1 nebo General Industry. V současné době pracujeme zejména s roboty ABB, Yaskawa,
Fanuc, Kuka a dokážeme integrovat nové nebo i Vaše stávající roboty k nově, či již dříve dodaným strojům.

Naše nabídka vždy počítá s vypracováním simulace pro Vámi zadaný produkt, včetně doporučení vhodných strojů a technologií, které
zajistí, aby požadovaný výsledek celého pracoviště splnil veškerá očekávání a poslední normy v oblasti strojírenství, ale také bezpečnosti. Součástí našich dodávaných řešení je tak vždy také CE certifikace, založená na risk analýze zpracované třetí stranou.

Cílem je nabídnout Vám nejen profesionální stroje s prověřenou technologií tváření a obrábění na špičkové úrovni, ale nabídnout Vám ucelené řešení automatizace „na klíč“, s využitím robotizace a dalších technologií, které taková pracoviště v dnešní době nutně obsahují. Protože spolupracujeme se všemi rozšířenými dodavateli technologií na poli bezpečnosti, řízení, robotizace, snímání a vyhodnocování, nebude pro nás žádný problém splnit i Vaše požadavky na preferované dodavatele ve vaší společnosti. 

„Díky plně automatickému režimu je rapidně zvýšena produkce a zároveň snížena kazovost výsledných produktů.“

Již od svého založení v roce 1995 je cílem naší činnosti přinášet Vám, našim zákazníkům, stále nové a aktuální poznatky. Jsou to takové, které jsou funkční a mají pro Vás skutečný význam. Takové, které vedou k úsporám ve výrobě a zefektivňování Vašich technologií. Samozřejmě, že našim zákazníkům stabilně dodáváme již zaběhlé a spolehlivé produkty a služby s perfektní cenou. Zůstáváme stále tak zajímaví pro uževatele posledních, moderních, technologií, tak i pro uživatele konvenčních i starších strojů.

Váháte, které řešení využít!

Kontakt

Strojírenská 2606,

Brandýs nad Labem, 250 01

Tel.: +420 326 326 230

Mob.: + 420 725 959 940

Email.: asistentka@rdisro.cz

Copyright © 2021 R.D.I. spol. s r.o.